Yoga op mijn manier


Elke ochtend rol ik mijn yogamat uit en beoefen ik yoga.
Ik vind het belangrijk om mijzelf te blijven verdiepen en voeden, voor mij persoonlijk maar zeker ook als yogadocent.

Mijn lichaam toont steeds weer iets, zo ook vanochtend.

Yoga vraagt ons om steeds weer naar de veranderingen te kijken, vanuit beheersing en berusting te oefenen.



Yoga bestaat niet alleen uit poses maar heeft een
eeuwenoude rijke filosofie.

Die nog meer van toepassing is in onze huidige tijd.
Zij kan ons verder helpen om de diepere betekenis
van het leven te ontdekken.


Het geven van yogalessen is voor mij een serieuze aangelegenheid. Dat wat ik in mijzelf tegenkom is een leidraad voor de lessen.
Soms is dat een specifieke pose, de yogafilosofie of chakrapsychologie, de adem of iets wat er speelt in mijn dagelijkse leven.
Blog Yoga op mijn manier Yoga by Esther Yoga Noordwijk

Mijn eigen waarneming en ervaring maakt mijn lessen daardoor
zeer toegankelijk.
Gewoon omdat ik weet welke ‘obstakels’ er kunnen zijn.


Niet over je grenzen gaan
maar zeker wel het herontdekken van dat grensgebied!!


Voorbij jouw comfortzone, geen excuses meer!
En zo kunnen we samen, als groep, bewegen naar meer wijsheid en lichtheid. We leren en luisteren naar elkaar, respectvol en ondersteunend.

Santosha


Met een tevreden gevoel ga je huiswaarts om daar, met meer innerlijke rust, jouw kring van mensen te laten ervaren wat de heilzame effecten van yoga zijn.
Hoe verdiep jij je?
En wat is jouw manier om de puurste versie van jezelf te Zijn?

♥ Esther

Ohm Yoga by Esther Yoga Noordwijk

Hathayoga, vanuit de Saswitha stijl, geeft je meer voeling met je lichaam, vertrouwen in de mogelijkheden van jouw lichaam en het juist benutten van je adem…wie weet wat het jouw nog meer kan brengen.

De Yogalessen zijn in de studio mee te doen of live via Zoom.

Vraag naar de mogelijkheden die er voor jou zijn.

Klik op de pijl hieronder en je ziet het actuele lesrooster van onze Yogaschool.
Alle lessen kun je tevens online meedoen, live via Zoom!!


Blog Yoga

Klik op de afbeelding om bij mijn eigen YouTube kanaal te komen. Er staan diverse opnames van yogalessen, yoga nidra’s, ademoefeningen en meditaties die je gratis kunt meedoen. Regelmatig plaats ik een nieuwe les, wil je daar van op de hoogte worden gehouden, abonneer je dan op het videokanaal.

Ik waardeer het als je een reactie plaatst om te laten weten hoe je de les ervaren hebt.

Wil je graag op de hoogte blijven over het laatste yoganieuws, schrijf je dan in voor mijn maandelijkse nieuwsbrief.


Esther Augustinus

Author Esther Augustinus

More posts by Esther Augustinus

Leave a Reply